o Emilex

Poznaj firmę Emilex!

Emilex to rodzinna firma z tradycjami, która rozpoczęła działalność już w 1991 roku. Od tamtego czasu stale się rozwijamy, ale jedno pozostaje bez mian – stawiamy na jakość, profesjonalizm i partnerskie relacje z naszymi Klientami.

Jako firma o rodzinnych korzeniach doskonale wiemy, co znaczy praca na własne nazwisko. Wszystkie nasze produkty przechodzą staranną selekcję. Jesteśmy posiadaczami certyfikatu ISO 9001:2015, który gwarantuj najwyższą jakość oraz solidność wykonania

Założycielem i właścicielem firmy jest Krzysztof Piątkowski – to znany i ceniony lokalny przedsiębiorca, który tworzy wiele miejsc pracy dla mieszkańców regionu. To również wielki pasjonat i hodowca gołębi pocztowych, który osiąga liczne sukcesy na tym polu. To osoba, która podchodzi z pasją i zaangażowaniem do wszystkiego, co robi – tak samo do swojego hobby, jak i życia zawodowego. Wszystko w myśl idei dążenia do perfekcji.

Poznaj ofertę Emilex

Nasza firma oferuje usługi w zakresie obróbki skrawaniem na kilku typach obrabiarek uniwersalnych, narzędziowych i CNC. Zakres naszych działań to:

Toczenie
Frezowanie
Szlifowanie
Procesy dodatkowe

Specjalizujemy się w produkcji o wydłużonych seriach, a nasze usługi oferujemy Klientom z Polski i z zagranicy. Zapraszamy do współpracy!