Materiały

Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką różnego rodzaju materiałów. Obrabianiu poddajemy tylko najwyższej jakości surowce tak, abyś mógł się cieszyć profesjonalnie wykonaną pracą. Zależy nam na tym, abyś był zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług. Dlatego powierzone nam zadania z zakresu obróbki materiałów realizujemy szybko i sprawnie, przykładając szczególną wagę do zachowania umówionych terminów.

Materiały poddawane obróbce

Obrabianie materiałów to nasza pasja, której poświęcamy się z pełnym zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kompleksowość realizowanych usług to podstawa. Dlatego też naszym klientom oferujemy możliwość wykonania profesjonalnej obróbki różnego rodzaju surowców. Dotyczy to przede wszystkim metali nieżelaznych, w tym aluminium, jak również stali nierdzewnej i kwasoodpornej, stali narzędziowych, węglowych oraz stali konstrukcyjnych stopowych. Ponadto kompleksowej obróbce poddajemy również rozmaitego typu kompozyty i tworzywa sztuczne.

Korzyści ze współpracy z naszą firmą

Działamy na polskim rynku już od kilku lat. Przez ten czas nawiązaliśmy kontakt z wieloma kontrahentami. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy dostarczają nam starannie wyselekcjonowane materiały do obróbki. Wysoka jakość naszych wyrobów jest potwierdzona licznymi certyfikatami. Dokumenty te zaświadczają również fakt zachowywania wszelkich obowiązujących procedur przy realizacji procesu produkcyjnego oraz dystrybucji towarów, w tym również stali i prętów.

materialy CNC