Park maszynowy

Nasza firma zajmuje się produkcją, handlem oraz świadczeniem usług w dziedzinie obróbki skrawaniem, czyli toczenia, frezowania oraz szlifowania metalu. Pracujemy na obrabiarkach sterowanych numerycznie, ale w naszym parku maszynowym znajdują się również obrabiarki tradycyjne w postaci tokarek, wiertarek i frezarek. Wykorzystujemy w procesie produkcji materiały najwyższej jakości, takie jak stale węglowe, konstrukcyjne stopowe, nierdzewne, kwasoodporne, narzędziowe, aluminium, mosiądz, miedź, brąz oraz tworzywa sztuczne.

Certyfikat jakości ISO

Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001:2015, który stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonywanych produktów. Solidność wykonania to cecha, którą możemy się poszczycić od początku naszej działalności od 1991 roku! Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy krajowi, a wśród nich wielu jest takich, którzy prężnie działają na rynkach Unii Europejskiej. Preferowany przez nas cykl produkcyjny opiera się na powtarzalnych seriach.

Certyfikat jakości ISO

Otwarci na współpracę

Emilex obróbka skrawaniem

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i stale jesteśmy otwarci na nową współpracę z firmami. Jeżeli szukasz profesjonalnego i niezawodnego wykonawcy w zakresie obróbki skrawaniem, na Twoje potrzeby stworzymy specjalny proces produkcyjny, który będzie przeznaczony do sprawnego wykonania Twojego zlecenia. To duża korzyść dla Ciebie, bo nie musisz inwestować w park maszynowy. Możesz korzystać z naszych maszyn, obrabiarek tradycyjnych, uniwersalnych i numerycznych.

Nasza firma  szczyci się dużym doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem. Zapraszamy do współpracy wszystkim, którym zależy na solidnym wykonaniu zlecenia.