TOCZENIE CNC

Fachowe i dokładne toczenie CNC

toczenie CNC
Oferujemy naszym Klientom profesjonalne toczenie CNC. Usługa tego rodzaju jest bardzo złożona i wymaga dużego doświadczenia, nowoczesnego sprzętu oraz wysokich kwalifikacji i doskonałej znajomości nowoczesnych technologii obróbki CNC. Podstawą naszej oferty jest toczenie stali nierdzewnych, kwasoodpornych, czarnych, gatunkowych metali kolorowych takich jak: aluminium, brąz, mosiądz, miedz, ale i wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne.

Korzystając z oferty naszej firmy masz pewność, że zapewniamy wysoką precyzję toczenia. Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego, dzięki któremu oferowane przez nas toczenie CNC spełnia najwyższe wymagania jakościowe oraz dotyczące tolerancji wytwarzanych elementów. Nasi pracownicy dbają o każdy szczegół, a to przekłada się na najwyższy poziom usług, z których korzystasz.

Czym jest toczenie CNC?

Nowoczesne toczenie CNC to jedna z podstawowych technik wchodzących w zakres obróbki skrawaniem. Przy pomocy odpowiednio dobranych, specjalnych noży tokarskich, od materiału odcina się niepotrzebne fragmenty, planuje odpowiednie powierzchnie oraz stacza na oczekiwane średnice i w ten sposób tworzony jest produkt końcowy. W tym złożonym i precyzyjnym procesie nóż jest nieruchomy, natomiast obrabiany przedmiot jest zamocowany w uchwycie tokarskim, który obraca się. Istnieje możliwość poruszania narzędziem obrabiającym wzdłuż osi przedmiotu. Dzięki temu można zmieniać średnicę. Możliwy jest też ruch prostopadły do osi obrotu pozwalający na zmianę długości obrabianego przedmiotu. Ruch w obu kierunkach jednocześnie sprawia, że wykonywane jest toczenie profilowe umożliwiającego tworzenie baryłek i innych form krzywizny.

Oferta naszej firmy obejmuje najważniejsze formy toczenia:

Toczenie zewnętrzne CNC
Toczenie wewnętrzne CNC
Przecinanie i toczenie rowków
Toczenie gwintów

Profesjonalne toczenie CNC dla każdego

Jeśli jesteś zainteresowany precyzyjnym wykonaniem usługi obejmującej toczenie CNC to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz personel przykłada dużą wagę do dokładności, a zautomatyzowane systemy maszyn umożliwiają szybką i wydajną produkcję nie tylko na mniejszą, ale też na większą skalę. Nasz personel doskonale zna nowoczesne systemy sterowania w nowoczesnych centrach tokarskich. Dzięki temu potrafimy wykonywać elementy o kształtach, których nie da się osiągnąć stosując standardowe rozwiązania.
toczenie CNC