Filary jakości Emilex

Filary jakości Emilex

Nasze przedsiębiorstwo zostało utworzone w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się ono świadczeniem usług z zakresu obróbki skrawaniem. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy na obrabiarkach uniwersalnych, narzędziowych lub CNC. Działamy na terenie miasta Nasielsk.

Filary jakości

Wysoka, powtarzalna jakość naszych produktów uzależniona jest od trzech zasadniczych filarów, w skład których wchodzą: nowoczesne maszyny, odpowiednio wyszkolona kadra pracownicza z długoletnim (często kilkudziesięcioletnim) doświadczeniem oraz starannie wyselekcjonowane surowce. Produkowane przez nas detale charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania (nawet do 5  mikrometrów). Z nami zyskujesz pewność precyzyjnej obróbki materiałów poddanych frezowaniu i toczeniu.

System jakości

Powtarzalna jakość naszych produktów została poświadczona certyfikatem ISO 9001:2015. Standardy CLEAN ROOM jesteśmy w stanie utrzymać dzięki nowocześnie wyposażonemu laboratorium. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj specjalistyczna współrzędnościowa maszyna pomiarowa Mitutoyo CRYSTA-APEX S574. To urządzenie, które sprawia, że jako klient masz zawsze pewność precyzyjnej obróbki materiałów poddawanych skrawaniu. Interesuje nas zarówno doraźna, jak i długotrwała współpraca w powtarzalnych seriach. Obsługujemy klientów pochodzących z różnych stron Polski oraz z Unii Europejskiej. Stałym kontrahentom i partnerom biznesowym oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.