FREZOWANIE CNC

Profesjonalne usługi z zakresu frezowania CNC​

frezowanie CNC
Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi w zakresie frezowania CNC szerokiej gamy materiałów. Nasz personel korzysta z nowoczesnych maszyn umożliwiających frezowanie materiałów takich jak, różnego typu stale, aluminium czy tworzywa sztuczne.

Warto pamiętać o tym, że frezowanie CNC to bardzo złożony proces wymagający odpowiedniego doświadczenia, wiedzy oraz wykorzystania nowoczesnych urządzeń. Nasza firma spełnia wszystkie te wymagania i jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty, w których zadbano o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie technologii obróbki skrawaniem oraz obsługi nowoczesnych frezarek CNC. Przekłada się to na najwyższą jakość świadczonych usług.

Frezowanie CNC – co to takiego?

Proces frezowania CNC to obróbka skrawaniem o uniwersalnym charakterze. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi można uzyskać dowolne kształty poprzez oddzielanie kawałków obrabianego materiału przy pomocy frezu. Sama obróbka polega na zamocowaniu materiału w imadle, uchwycie tokarskim lub do stołu za pomocą specjalnych uchwytów oraz na poruszaniu się obrabiającego narzędzia w celu uzyskania odpowiednich kształtów. W narzędziach takich wykorzystywanych jest wiele ostrzy, które wchodzą i wychodzą z obrabianego materiału. W ofercie naszej firmy dostępne są następujące rodzaje usług:
Frezowanie czołowe
Frezowanie walcowo-czołowe
Frezowanie profilowe
Frezowanie rowków
Frezowanie gwintów

Dzięki temu, że oferujemy różne formy frezowania, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania niezależnie od tego jaki typ obróbki Ciebie interesuje.

Co jeszcze warto wiedzieć o frezowaniu CNC?

Oferowane przez nas frezowanie CNC jest bardzo rozległą dziedziną wymagającą szerokiej wiedzy technicznej. Metoda ta oferuje mnóstwo możliwości i pozwala na tworzenie bardzo wielu elementów o różnych kształtach, parametrach, właściwościach i zastosowaniach. Nasi fachowcy wykazują się doskonałą wiedzą w zakresie programowania i obsługi skomplikowanych automatów frezujących. Starannie przemyślana konfiguracja przeprowadzana przez naszych fachowców pozwala na tworzenie różnych kształtów i detali bez żadnych wad.

frezowanie CNC